Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

BMW na jaře zmodernizuje výrobní program

BMW na jaře 2019 představí řadu doplňků, rozšiřujících standardní výbavu, a u většiny svých modelů zvýší kromě jiného také možnosti individuality.
Vydáno: 15.01.2019
BMW Individual M850i xDrive Coupé Night Sky 4
BMW Individual M850i xDrive Coupé Night Sky 4 Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nové designové prvky, barvy karoserie a kola z lehké slitiny vylepší vzhled BMW řady 2 Coupé, BMW řady 2 Cabrio, BMW řady 3 Gran Turismo, BMW řady 4, BMW M4 Coupé a BMW M4 Cabrio. Možnosti výbavy pro BMW řady 5 Sedan a BMW 5 řady Touring zároveň doplňuje výbava BMW Individual Composition s výbavovými prvky M sportovního paketu. Rozšířena byla také nabídka modelových variant BMW X1 a BMW X2 a nyní jsou verze se zážehovými motory doplněné filtry pevných částic. Na jaře 2019 bude uveden model BMW X2 M35i jakožto vlajková loď tohoto kompaktního vozu kategorie SAC (Sport Activity Coupé). A jen několik měsíců po uvedení BMW řady 8 Coupé a nového BMW X5 rozšíří nabídku pro tento model segmentu SAV další barevná provedení karoserie a nová kožená čalounění.

Článek je zařazen v: BMW , modernizace , výrobní program , individualizace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama