Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

BMW M také pro motocykly

BMW Motorrad zavádí produktovou strategii podobnou, jako je tomu u M automobilů, také pro motocykly. K dispozici jsou nyní rovněž motocyklové M příslušenství a díly M Performance Parts.
Vydáno: 07.11.2018
BMW M pro motocykly
BMW M pro motocykly Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spolu s uvedením na trh nového S 1000 RR je pro tento motocykl poprvé připraven M paket a také M volitelná výbava. Soubor nabízených produktů dostupných pro nové RR je završen rozsáhlou nabídkou dílů M Performance Parts, která je součástí programu příslušenství.

Součástí M paketu pro nové BMW S 1000 RR jsou následující položky:

  • Barevné schéma Motorsport
  • M karbonová kola
  • M odlehčená baterie
  • M kit pro podvozek s nastavitelnou výškou vzadu
  • M sportovní sedlo
  • Pro mód

BMW S 1000 RR vstupuje do šampionátu WorldSBK

BMW Motorrad Motorsport navíc v nadcházející sezoně 2019 nasadí do mistrovství světa superbiků (WorldSBK) nové BMW S 1000 RR. Nový tým BMW Motorrad WorldSBK vstoupí do šampionátu v kooperaci s Shaun Muir Racing a se známou dvojicí jezdců: šampionem superbiků z roku 2013 Tomem Sykesem a úřadujícím evropským mistrem Superstock 1000 a trojnásobným šampionem Markusem Reiterbergerem. 

Zákaznický program

Současně BMW Motorrad pokračuje se svým zákaznickým programem, zaměřeným na různé národní i mezinárodní závodní série. V rámci BMW Group Motorsport dochází současně k zintenzivnění vzájemných synergií mezi závodními programy automobilů a motocyklů, a to zejména v otázkách obchodu a logistiky.

Článek je zařazen v: BMW , BMW Motorrad , motocykly , sportovní motocykly , závodní motocykly , M Performance , díly M , WorldSBK , BMW S 100 RR , zákaznický program
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama