Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Bentley oslavuje vstup do 100. roku své existence

Společnost Bentley Motors, založená 10. července 1919, vstupuje do 100. roku své existence, během níž proslula výrobou ikonických automobilů pro cestování ve velkém stylu.
Vydáno: 12.07.2018
Bentley 100 let
Bentley 100 let Autor: Bentley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Britská luxusní značka oslavuje uplynulá desetiletí uvedením krátkého videa s názvem „Together we are Extraordinary: The Story of Bentley Motors.“ (Společně jsme výjimeční: Příběh společnosti Bentley Motors).

Snímek připomíná výjimečné osobnosti, sportovní úspěchy a úspěšné modely z uplynulých desetiletí, od samotného zakladatele W.O. Bentleyho až po nový model Continental GT. Vypráví příběh značky Bentley kombinací herců, naskenovaných ve formátu 3D a přetvořených v digitální „kovové“ sochy, stylizovaných archivních fotografií a animací, vyrobených technologií používanou pro hollywoodské filmy. Vše začíná záběrem na postavu W.O. Bentleyho, který se hliníkovým těžítkem (to bylo inspirací pro jeho revoluční konstrukci hliníkového pístu) dotkne stěny, jež tím ožije a přenese diváka na pozoruhodnou cestu, ilustrující bezmála jedno století inovací a úspěchů značky Bentley. V hlavní roli ve videu vystupují legendární „Bentley Boys and Girls“, stejně jako vítězné vozy z Le Mans, „Blower“ a Speed 8, společně s Woolfem Barnatem během jeho slavného závodu s „Modrým vlakem“. Video je také inspirováno tvary, povrchy a luxusními materiály, které dodnes přinášejí značce Bentley trvalé úspěchy na automobilovém trhu.

Video je v anglickém originále.

The Story of Bentley Motors
The Story of Bentley Motors
Článek je zařazen v: Bentley , výročí , 100 let , automobily , luxus , historie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7