Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Audi Ski Team poblahopřál Ester Ledecké

Ester Ledecká je již druhým rokem členkou Audi Ski Teamu. Dvaadvacetiletá snowboardistka a alpská lyžařka z Prahy se v Koreji zapsala do historie zimních sportů už tím, že jako první na světě startovala na olympijských hrách jak v lyžařských, tak i ve snowboardových disciplínách. Navíc tento svůj start ozdobila ziskem dvou zlatých olympijských medailí.
Vydáno: 04.03.2018
Audi Ester Ledecká
Audi Ester Ledecká Autor: Audi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Svůj podíl na úspěchu Ester Ledecké v alpském lyžování má také Ondřej Bank, který je hlavní tváří Audi Ski Teamu od jeho vzniku a po skončení aktivní kariéry je nyní asistentem trenéra. První cestu z letiště po návratu domů si navíc mohla lyžařská obojživelnice vychutnat v pohodlí zadní sedačky nové vlajkové lodi značky Audi A8.

„V prvé řadě bych chtěl jménem celého týmu Audi poděkovat a pogratulovat Ester Ledecké za neuvěřitelné výkony, které v uplynulých týdnech předvedla. Její všestrannost a úspěchy budou navždy zapsané v historii zimních sportů,“ říká Tomáš Velek, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Mám velkou radost, že můžeme našimi prémiovými vozy podporovat dvojnásobnou olympijskou vítězku i celý Audi Ski Team na jejich cestě k dalším úspěchům.“

Ester Ledecká po návratu z Koreje
Ester Ledecká po návratu z Koreje
Audi

Ester Ledecká již druhou zimní sezonu vyráží za přípravou a závody s vozem Audi s pohonem quattro, momentálně řídí Audi Q5.

Víte že….

Ester Ledecká najezdí ročně s vozy Audi přibližně 40 000 až 50 000 kilometrů.

Prvním vozem Audi bylo A6 Avant, následoval model Q5.

Nejdelší cesty autem jsou v zimě do francouzských Alp, v létě se surfem do Řecka.

Nejoblíbenější cestou je ta, které vede na krásné lyžařské svahy.

Nejoblíbenější barvou auta je bílá a vždy si přeje co největší kufr.

Článek je zařazen v: Ester Ledecká , Ondřej Bank , Audi Ski Team , Audi Q5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama