Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Seat, který se bude vyrábět v Kvasinách

Tohle není přesně to auto, které se bude vyrábět v českých kvasinkách. Tohle je zatím jen další z konceptů značky Seat. Ale k té sériové verzi se už blíží.
Vydáno: 04.03.2015
Seat 20V20
Seat 20V20 Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Standardní produkční auto bude na trhu v roce 2016. Z důvodů zvýšení efektivity a snížení nákladů se bude vyrábět v Kvasinách společně se škodováckým SUV, dosud známým pod kódovým označením Snowman.

Seat ale zatím vše jen připravuje. Na Ženevě představil už třetí koncept SUV – po Tribu a IBX je to 20V20. Koncept má na délku 4,66 metru a světlou výšku 228 mm. Rozvor náprav pak je 2791 mm. Objem zavazadelníku je 600 litrů.

 

Auto je tedy už po téhle stránce více civilní. Sice dvaadvacetipalcová kola se asi v sériové výbavě neobjeví, ale vypadají na voze dobře. Jak to dopadne v interiéru, také nevíme. Asi auto nedostane 12,3palcový displej z Audi, který nahrazuje přístrojový štít. A zbylé dva displeje – no, jeden určitě zůstane.

Seat uvedl, že vůz je připraven pro použití mnoha zážehových a vznětových pohonných jednotek, a to až do výkonu 220 kW (u benzínu) a 176 kW (u nafty). Podle představ hlavounů koncernu VW bude jednou z motorových variant i plug-in hybrid.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama