Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

První snímky, první informace. Brutální Honda Type R začíná

Vypadá to, že Honda využila tu extrémně dlouhou dobu pro přípravu verze Civic Type R opravdu dobře. První informace říkají, že auto dosáhne až 270 km/h.
Vydáno: 12.02.2015
Honda Civic Type R sériová verze - preview2
Honda Civic Type R sériová verze - preview2 Autor: Honda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tak konečně je to potvrzeno – Honda Civic Type R bude mít premiéru v sériové podobě na následujícím ženevském autosalonu.

Podle tiskové zprávy, která je plná slov jako výjimečný, vynikající, účinný, je auto osazeno dvoulitrovým přeplňovaným motorem s přímým vstřikováním, které dokáže auto rozhýbat až k hranici rychlosti 270 km/h.

A protože je to sakra hodně, je třeba mít pořádné brzdy. Budou od Bremba, na kotoučích naměříte průměr 350 mm vpředu a tam také uvidíte třmeny s čtyřmi pístky.

Honda Civic Type R Concept

Další do party nejrychlejších aut: Honda Civic Type R

 

Velkou pozornost také věnovali v Hondě aerodynamice a především odvodu tepla od motoru a od brzd. Takže zvětšené horní a dolní mřížky v předním nárazníku, průduchy nad koly po stranách vpředu a průduchy na zadních hranách předních podběhů kol společně zajišťují lepší chlazení a odvětrávání všech těchto komponent.

Honda Civic Type R sériová verze - preview3 Foto:

Honda Civic Type R sériová verze - preview1 Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama