Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nová Škoda Superb zdražila. Stojí 599 900 Kč

V Česku se začne nová Škoda Superb prodávat za cenu, která začíná za 599 900 Kč. Jde o verzi s motorem 1.4 TSI se 110 kW.
Vydáno: 04.03.2015
Nová Škoda Superb
Nová Škoda Superb Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Srovnáme-li ceníky odcházející generace a tuto cenu, pak zjistíme, že nový Superb je dražší o 47 000 Kč. Jenže to srovnáváme modely, které mají mezi sebou výkonový rozdíl skoro dvacet kilowatt. Novou základní motorizaci tak můžeme srovnávat i se starou 1.8 TSI se 118 kW. Tady je naopak cena o 13 000 Kč nižší.

Všechny vozy už v základní výbavě Active disponují bezpečnostní výbavou, ve které nechybí mimo jiné elektronický stabilizační systém ESC včetně multikolizní brzdy, elektronická uzávěrka diferenciálu XDS+, airbag řidiče a spolujezdce, hlavové airbagy, kolenní airbag řidiče, boční airbagy vpředu a signalizace nezapnutých bezpečnostních pásů s předepínači a omezovači tahu i na zadních sedadlech. Bezpečností výbavu vozu navíc rozšiřuje tzv. Front Assistant včetně funkce nouzové brzdy City a elektronické kontroly tlaku vzduchu v pneumatikách. Novinkou, poprvé použitou ve vozech Škoda, je elektronická parkovací brzda.

Nová Škoda Superb

Vše o nové Škodě Superb

 

Komfortní výbava zahrnuje autorádio Swing s pětipalcovým barevným displejem, osmi reproduktory, slotem na SD kartu a možností připojit USB nosič. Nechybí informační displej Maxi DOT nebo signalizace vzdálenosti při parkování vzadu. Pohodlí pro posádku na palubě nové generace modelu Superb zvyšuje dvouzónová klimatizace s elektronickou regulací. Škoda Superb 1,4 TSI/110 kW Active je standardně vybavena šestnáctipalcovými koly z lehké slitiny v designu Orion.

První objednávky vozu lze uskutečnit od 10. března u partnerů Škoda a první vozy budou na našem trhu v červnu tohoto roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama