Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kráska s velkým zadkem

To, že se vrací do módy větší zadky, ukazují nejen celebrity jako Kim Kardashian, ale třeba i Kia. Jejich koncept Sportspace přitahoval na stánku velmi mnoho vilných pohledů a dočkal se popískávání od mnoha mužů.
Vydáno: 06.03.2015
Kia Sportspace
Kia Sportspace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kia konceptem Sportspace ukázala možnosti nové generace modelu Optima. Ano, už tolik času uběhlo od uvedení současné generace, že musí být nahrazena. A to dokonce už na podzim tohoto roku!

A proč vytáhla Kia při konceptu modelu Optima rovnou kombík? Protože je jasné, že kombi prostě potřeba bude. Vždyť více než polovina všech prodejů modelu cee´d je právě s touto zádí. Takže 4855 mm dlouhý výstavní model ukazoval, jak krásné by mohlo auto v sériovce být. A že povedené bylo. Vypadá skvěle. Na ty milimetry – aby také ne. Je to dlouhatánský a krásně nízký koncept s dynamickými tvary. Jen ta červená se jim trochu nepovedla. Teda ona se povedla. Barva je to fantastická a výrazná, ale nedala se vůbec v těch umělých světlech fotit.

 

Interiér vypadá velmi vzdušně. Sice má vysoký středový tunel, do kterého byste mohli uložit i torpédo. Ale jednoduchá silueta přístrojové desky s dvojicí velkých displejů vypadá prostě famózně. A když se k tomu připočte volant s ustupujícím středem jak z amerik šedesátých let, tak tu máme zaděláno na nejlepší interiér autosalonu.

Pod kapotou má auto dvoulitrový turbomotor s výkonem 184 kW. Takže celkem solidní výbava na sportování i s tak velkým autem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama