Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Kráska s velkým zadkem

To, že se vrací do módy větší zadky, ukazují nejen celebrity jako Kim Kardashian, ale třeba i Kia. Jejich koncept Sportspace přitahoval na stánku velmi mnoho vilných pohledů a dočkal se popískávání od mnoha mužů.
Vydáno: 06.03.2015
Kia Sportspace

Kia konceptem Sportspace ukázala možnosti nové generace modelu Optima. Ano, už tolik času uběhlo od uvedení současné generace, že musí být nahrazena. A to dokonce už na podzim tohoto roku!

A proč vytáhla Kia při konceptu modelu Optima rovnou kombík? Protože je jasné, že kombi prostě potřeba bude. Vždyť více než polovina všech prodejů modelu cee´d je právě s touto zádí. Takže 4855 mm dlouhý výstavní model ukazoval, jak krásné by mohlo auto v sériovce být. A že povedené bylo. Vypadá skvěle. Na ty milimetry – aby také ne. Je to dlouhatánský a krásně nízký koncept s dynamickými tvary. Jen ta červená se jim trochu nepovedla. Teda ona se povedla. Barva je to fantastická a výrazná, ale nedala se vůbec v těch umělých světlech fotit.

 

Interiér vypadá velmi vzdušně. Sice má vysoký středový tunel, do kterého byste mohli uložit i torpédo. Ale jednoduchá silueta přístrojové desky s dvojicí velkých displejů vypadá prostě famózně. A když se k tomu připočte volant s ustupujícím středem jak z amerik šedesátých let, tak tu máme zaděláno na nejlepší interiér autosalonu.

Pod kapotou má auto dvoulitrový turbomotor s výkonem 184 kW. Takže celkem solidní výbava na sportování i s tak velkým autem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama