Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Bentley EXP 10 Speed 6: Britská budoucnost dorazila

Taky vás vždycky štvalo, že vozy Bentley jsou tak luxusní, komfortní, ale vypadají spíš jako otylí staříci, než aby byli lehcí, sportovní a divocí? Jestli ano, pak tohle bude pro vás srdcovka.
Vydáno: 03.03.2015
Bentley EXP 10 Speed 6
Bentley EXP 10 Speed 6 Autor: Bentley
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Samozřejmě, že nejvíc vás vždycky štvalo, že Bentley nikdy mít nebudete. Ale to sem netahejte. My se tady bavíme o srovnání třeba Aston Martinu a Bentley. Super výkonné motory mají oba. Vysoký luxus uvnitř také. Ale Aston to na celé čáře vyhrává v eleganci. Prostě to není takový mastodont.

Jenže pokud se do výroby dostane koncept Bentley EXP 10 Speed 6, který se představil včera večer, těsně před zahájením ženevského autosalonu, pak to bude jinak.

Už jen ten název – Bentley EXP 10 Speed 6 – vždyť to je jasnou ukázkou toho, že Bentley myslí na sportovní charakteristiku vozu. Speed bylo vždy známkou nejvyšší rychlosti. A Bentley nikdy na poli motosportu nepaběrkoval.

Koncept je dvoumístný, elegantní, dlouhý a nízký. Uvnitř najdeme neuvěřitelnou kombinaci luxusu a modernosti. Podívejte se třeba na ten středový tunel s dvanáctipalcovým dotykovým displejem. Jak moderní, a přitom elegantní. A k tomu to obšití kůží, klasické hodinky nahoře, úžasný displej za volantem ve spojení s tachografovým otáčkoměrem…

Podle představitelů značky by tenhle vůz měl představovat budoucnost firmy. Ale o výrobě ještě nebylo rozhodnuto.

McLaren P1 GTR

Přehled nej sporťáků mířících na ženevský autosalon

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama