Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

1000 koní a 1000 N.m pro Huracán

Mansory si nic nedělá z vážnosti značek, výkonů jejich strojů, elegance. Prostě je vezme, předělá, upraví, změní, a to zcela bez jakékoli úcty. Zajímá je pouze jedno – peněženka zákazníka. Podívejte se třeba na tenhle Huracán.
Vydáno: 13.03.2015
Mansory Trofeo
Mansory Trofeo Autor: Mansory
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dát do Lamborghini dvě turbodmychadla a naroubovat na něj světle modré díly z uhlíkového kompozitu, to si dovolí opravdu jen málokdo. Mansory určitě. Kdybyste chtěli, aby turba byla čtyři a kompozit růžový, asi by přikývli a pak by vám poslali auto s pěkně tučným šekem.

No a Mansory Trofeo je pořádně upravený Lamborghini Huracán, který má dvě turba, novou klikovku, písty, ojnice, vačky, ventily, seřízení ECU, mezichladič stlačeného vzduchu, chlazení motoru, výkonnější palivové čerpadlo… No prostě z motoru nezůstalo mnoho.

 

Z původních 610 koní (449 kW) se výkon pak vyšplhal na 1000 koní (736 kW) a točivý moment musel být elektronicky omezen na 1000 N.m. Maximální rychlost se tak dramaticky nezvýšila – ze 325 na 340 km/h. Zato zrychlení z 0 na 100 km/h vypadá opravdu zajímavě – původně 3,2 sekundy, nově 2,7 sekundy.

Samozřejmě, že nový motor doplnily i nové díly na karoserii a interiéru. Auto je třeba vepředu o 30 mm širší, vzadu pak dokonce o 40 mm. Cena? To tradičně tahle značka neuvádí.

Lamborghini Miura oheň

Servis dal do Lamborghini Miura špatné svíčky, to shořelo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama