Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Subaru představilo supersport!

Subaru jako supersport pro okruhy? Ano! To je moc lákavá představa. A když vypadá takhle, tak už se třeseme na první testy. A za volant bude moct usednout každý. Tohle je totiž pouze virtuální auto pro Gran Turismo 6.
Vydáno: 19.11.2014
Subaru Viziv GT Vision Gran Turismo
Subaru Viziv GT Vision Gran Turismo Autor: Subaru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Škoda. Moc by se nám líbilo sedět za volantem supersportu Subaru Viziv GT Vision Gran Turismo s hmotností 1380 kg, který nese ve znaku souhvězdí kuřátek. Moc by se nám líbila představa, že máme pod zadkem symetrický pohon všech kol… Jenže pozor. Tady už narážíme na virtuální bariéru. Ani tenhle speciál pro závodní hru totiž nemá Symetrical AWD. Tohle auto je totiž bplug-in hybrid s dvoulitrovým přeplňovaným benzínovým agregátem a třemi elektromotory. Souhrnný výkon 435 kW a točivý moment 800 N.m. Tedy alespoň těch virtuálních.

Podle fantazie japonských konstruktérů je každé kolo kontrolováno elektrikou a je vlastně samostatnou jednotkou. Vzhledem k tomu pak má mít v zatáčkách drasticky dokonalý přenos síly.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept - Obrázek 5

Speciální superkáry pro Gran Turismo 6

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama