Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Šílený tuning. Ferrari se žraločími zuby

Máme tu kandidáta na nejhorší tuning letošního roku. A ani to moc dlouho netrvalo. Je začátek ledna a už se tu objevuje tohle šílené Ferrari 458 Spider Golden Shark od Office-K.
Vydáno: 09.01.2015
Ferrari 458 Spider Golden Shark od Office-K
Ferrari 458 Spider Golden Shark od Office-K Autor: Worldcarfans.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle by asi v Itálii neprošlo. V Anglii, Německu ani ve Švédsku by to také nikoho asi ani nenapadlo. V USA už si tak jistí nejsme. Ale pokud bychom si měli vsadit na zemi, kde se našel někdo s takovým vkusem, pak by to bylo Japonsko. A trefili bychom se.

Office-K je japonská firma a udělala tuhle krásu. Ferrari kapotované Pininfarinou překryli fólií ve zlatém lesku se zelenou reflexí a s ohromným žraločím úsměvem na přední masce. Rudá tlama se rozevírá i s vykotlanými zuby. Po stranách pak vidíme vepředu jednadvaceti- a vzadu dvaadvacetipalcová kola Forgiato v barvě růžového zlata. Vzadu pak je nové křídlo z uhlíkového kompozitu.

 

Nedá nám spát, jestli ta rudá pod ním mezi světly, kde je umístěné logo Ferrari, má znázorňovat opačný konec zažívacího traktu žraloka…?!?

Skokani přes auta

Šílenci! Skáčou přes projíždějící auta

The Punisher

Punisher: Nový člen ruské armády

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama