Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Podívejte se na nejvyšší luxus v autě

Už jsme vám ukazovali několik zajímavých interiérů aut. Teď se podíváme do Cadillacu od Lexani Motorcars, kam dali to opravdu nejšpičkovější audio-video vybavení a to všechno do pozlacených rámečků.
Vydáno: 01.01.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zvenčí je to obyčejný Cadillac Escalade 2015. Snad až na tu bouli na lyžinách na střeše. Ale to spousta lidí přehlédne, protože tak vysoko ani nedohlédne. Uvnitř je to ovšem o něčem jiném. Firma Lexani Motorcars, která se zaměřuje na ty nejbohatší z nejbohatších a vybavuje auta tím nejlepším, co na trhu je, sem dala opravdovou špičku z různých oborů. Vznikl Lexani Concept One Curve.

Tak například ve stěně dělící prostor pro cestující a řidiče je 48palcová 4K Smart TV. Stena i s televizí je samozřejmě elektricky stahovatelná. Pak je tu Apple iPad Air II, Control4 doteková obrazovka, která ovládá prakticky vše v autě, až na volant. Je tu satelitní televize a internet, bezpečnostní kamery s vlastními obrazovkami, Mac Mini, ambientní LED osvětlení, videokonferenční systém a samozřejmě hromady kůže (zajímavé je, že pochází z Evropy), dřeva a kovu, který je navíc potažený 24karátovým zlatem.

 

Firma ve své zprávě zdůraznila, že nejde o maximum, co se dá do auta dát. Všechno je možné. Stačí si vybrat a vlastně nic není nemožné. Tady se prý nehraje na množství, ale na kvalitu.

Mercedes-Maybach S

Nejluxusnější z nejluxusnějších Mercedesů

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama