Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Parkování v řadě má nový rekord. Jen 7,5 centimetru navíc

Když zaparkujete do opravdu malé mezery v podélném stání, asi se cítíte jako velcí šikulové. Ale pak si změřte, kolik máte kolem sebe místa. Tomuhle Britovi stačilo 7,5 centimetru.
Vydáno: 12.01.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rekordy v podélném parkování padají rychleji než sníh. Nejdřív měl zápis v Guinessově knize rekordů Číňan Han Yue. Pak mu ho vzal Brit Alastair Moffatt a pak zase to byl Číňan a překvapivě teď je to zase Brit. Nic si nedarují. Když jeden to dokáže lépe než druhý, ten už hledá vhodné místo, kde by dokázal prvního soka trumfnout. A tak se to točí a točí.

rekord parkování

Myslíte si, že umíte parkovat? A stačí vám 8 cm navíc?

 

Poslední rekord tak posunul hranici zase o půl centimetru dolů. Mezi Fiat 500S a 500S se vměstnal Alastair Moffatt se svým Fiatem 500C, ačkoli parkovací místo bylo delší jen o 7,5 centimetru, než jeho vůz. Pokud to takhle bude pokračovat dál (upozorňujeme, že předchozí dva rekordy měly hodnotu 8,6 a 8 cm a ten poslední Číňanův rekord padl v listopadu), tak v roce 2016 nemají co dělat, protože dál než přes nulu se prostě nedostanou.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama