Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Zuřivý cyklista v Praze nesmyslně demoloval Porsche. Neznáte ho?

Poslední dobou to na našich silnicích vypadá jako v nějaké špatné komedii. Řidiči se vybržďují, jsou agresivní a nevyzpytatelní. A před pár dny se k nim přidali i cyklisté.
Vydáno: 02.06.2017
Zuřivý cyklista v Praze nesmyslně demoloval Porsche
Zuřivý cyklista v Praze nesmyslně demoloval Porsche Autor: Týdeník Policie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pamatujete si na toho pitomce, který v Porsche vybrzdil hasiče? Jeho chování nám přišlo minimálně příšerné. Včera jsme vám zase ukazovali řidiče modré Fabie, který si k nesmyslnému ohrožení vybral rovnou autobus plný lidí. Oba už jsou naštěstí v péči policistů, kteří, jak doufáme, s nimi provedou krátký proces.

Dnes vám ale neukážeme řidiče, ale chodce, respektive asi cyklistu. Ten totiž při přecházení přes přechod napadl černé Porsche Macan, které stálo na semaforech na červenou. Vše se odehrálo 8. 5. 2017 v křižovatce ulic Bucharova a Petržílkova asi v půl 8 večer. Řidič Porsche zastavil na červenou a když chodcům padla zelená, na přechod vstoupil mladík s jízdním kolem. Když ale došel k Porsche, začal na řidiče ukazovat obscénní gesta a nadávat mu. Následně vzal to své kolo, kterým vší silou bouchl o auto.

Pak se prostě sebral a odkráčel na druhý konec přechodu. Ale ne proto, aby odešel, ale proto, aby si kolo odložil. K autu se totiž znovu vrátil a udeřil několikrát do kapoty. Úplně chápeme řidiče, že z auta raději nevylezl. Dle našeho odhadu je ten blázen pod vlivem něčeho hodně silného a řidič nemohl vědět, jestli někde nemá schovanou nějakou zbraň.

Škoda na Porsche je vyčíslena na 50 tisíc korun. Policie ale zatím útočníka nenašla, a tak prosí veřejnost o pomoc. Pokud víte, kdo to je, kontaktujte prosím linku 158.

Článek je zařazen v: policie , napadení , Porsche Macan , cyklista , zuřivý cyklista
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama