Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Zjistěte, co zrovna testují v pořadu Top Gear

Ivan Schneider si pěkně uložil peníze do svého auta. V roce 1967 si koupil bílý Jaguar XK-E. Hned další rok mu ho ale ukradli. Teď ho má zpátky. A cena je mnohonásobně vyšší.
Vydáno: 23.09.2014
TopGear APP
TopGear APP Autor: Top Gear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Rychlá auta, to je zábava většiny chlapů, ať jsou to ještě malí kluci, nebo dospělí muži. Jestli jste opravdový chlap, pak by vám neměla chybět apka Top Gear News, která je oficiální aplikací stejnojmenného světoznámého TV pořadu Top Gear.

Aplikace je velmi jednoduchá, chtělo by se říct až chudá. Přitom ale ve své jednoduchosti nabízí přesně to, co byste očekávali. Máte zde novinky ze světa silných motorů, a to hned několikrát týdně. V rámci novinek se dozvíte, co se chystá, uvidíte zajímavé úpravy aut nebo představení očekávaných vozů.

Vedle toho je tu další sekce – recenze. Zde se dozvíte o nových autech i jejich specifikacích. Jistě oceníte výstižnou formu, s technickým popisem auta a obrázkem, žádné zbytečné okecávání.

Pokud byste toho ještě neměli dost, pak se přímo z aplikace můžete dostat na web TopGearu, kde si můžete stáhnout nová pozadí do vašeho telefonu.

Návod:

  • Spusťte aplikaci a procházejte nejnovější zprávy.
  • Koukejte na zajímavé klipy
  • Čtěte recenze na nová auta včetně našich Škodovek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama