Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Žigulík zrychlí na stovku za 4,1 s

Představte si, že se za vás na dálnici zavěsí žigulík. Zrychlujete. On taky. Zrychlujete víc. On taky. A pak řidič žigula přestane telefonovat, šlápne na plyn a ujede vám do dálky… Ano, to se může stát.
Vydáno: 11.05.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Žigulík vždy býval dobré auto. Silné, rychlé (srovnáváme s tím, co v tehdejší době na našich silnicích hlavně jezdilo) a všeho schopné. Ale tu pohádku z úvodu článku by asi jen tak nezvládlo. A tak to auto na obrázcích není jen tak obyčejný sovětský výrobek. Je to pořádně upravený kousek, který má vpředu pod kapotou motor ze Subaru WRX STi. A nejen to. Se silným motorem, ale s původními nápravami by auto letělo ven ze silnice během chvilky. A tak jsou tu nápravy ze Subaru. Trošku problém bylo rozšířit karoserii o 15 cm. Ale to se podařilo rychle vyřešit. Takže vše mohlo být nasazeno i s velkými šestnáctipalcovými koly BBC.

A další drobnosti. Interiér dostal hned několik doplňků z různých aut. Od Spykeru (ano, je to tak!) přes Audi RS4 až po Kamaz.

Postapokalyptický tuning

Postapokalyptický tuning

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama