Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ženu pohřbili v jejím Ferrari

Tenhle příběh je starý. Starší než mnoho z vás. Ale prý je pravda a mnozí už na něj zapomněli. Ale stále žije. V Kalifornii v roce 1977 zemřela žena, která měla zvláštní přání. Chtěla pohřbít ve svém voze vedle svého manžela v San Antoniu. A tak se stalo.
Vydáno: 28.02.2015
Ferrari se smrtí
Ferrari se smrtí Autor: Sotheby
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A že to nebyl jen tak nějaký vůz obyčejný. Nečekejte nějaký starý Oldsmobile. Sandra Ilene West si totiž přála být pohřbená ve svém Ferrari, a to na „pohodlně sklopené sedačce“. Pohřbili ji vedle jejího manžela, mimo jiné pořádného bohatého magnáta, na hřbitově Alamo.

Zajímavé bylo na celé akci to, že žena umřela v Kalifornii, a tak ji museli i s vozem dopravit nejdřív do San Antonia.

Ferrari v jezeře 1

Utopené Ferrari v Rakousku

 

Na pohřbu se tehdy sešly stovky lidí. Prostě chtěli vidět, jak takový pohřeb vypadá. Do ohromné jámy uložil jeřáb velkou bednu s Ferrari a ostatky paní West. Pak jámu zalili betonem, aby odradili případné nenechavce. Dlouho se prý lidé chodili dívat na hrob, jestli náhodou se bedna nepropadla a neodkryla to Ferrari. Dodnes se totiž spekuluje, co to bylo za vůz. Jedni říkají, že 250 GT a další že 330 America.

forgiato

Pro reklamu rozmlácené Ferrari

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama