Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Zemřela kytice v příkop odvána, oděrky po ní zůstaly… (Karel Jaromír M Performance)

Motor V12, co používá Rolls-Royce. Elektronické hračičky, jak vystřižené z filmu Mission Impossible. Ale hlavně nakažlivá rychlost! BMW M760Li xDrive.
Vydáno: 05.09.2017
BMW M760LI XDRIVE
BMW M760LI XDRIVE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

BMW M jako „Wedding Car“?  

Když máš 610 koní a zrychlení z nuly na 100 za 3,7 s, nakazí se mozek speedoseptózou, která produkuje dost pokřivený nápady. Třeba - v jaké rychlosti z kapoty uletí svatební kytice, kdybych náhodou své BMW použil jako auto pro převoz nevěsty.

Mrkněte na krátké video a tipujte na facebooku Autosalon TV Prima, v kolika kilometrech za hodinu kytice opustí své lůžko, přisátá k 760Li M Performance. Test proběhl na standardní rozbité české zatáčkovité druhotřídní silnici, kde díky uzavírce fičelo bávo až 184 km/h.

BMW 760 Li M
BMW 760 Li M

Vyhraj policejní auto!

Kdo bude nejrychlejší a svým tipem nejblíže, vyhrává tématicky vhodný model auta. https://www.abrex.cz/produkty/osobni/rc-skoda-120l-1-14-verejna-bezpecnost-422.htm

Rozuzlení očekávejte 7.9. ve 20:15 na Prima Cool.

Autor textu: Expert Pepa

Článek je zařazen v: BMW M760Li xDrive , M Performance , Speedoseptóza , Wedding Car , 300km/h , sportovní auto , V12
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama