Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ze života miliardářů. Takhle si boháči vybírají svůj nový Rolls-Royce

Když se rozhodnete utratit minimálně 10 milionů za nový Rolls-Royce, asi čekáte, že takový nákup bude se vší parádou. A máte pravdu, trapné listování obyčejným ceníkem nebo klikání v jednoduchém online katalogu opravdu čekat nemůžete.
Vydáno: 07.08.2017
Výběr nového Rolls-Royce je zážitek.
Výběr nového Rolls-Royce je zážitek. Autor: Rolls-Royce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Takový nákup nové luxusní limuzíny je zážitkem. A věříme, že to tak vnímá i většina těch boháčů, kteří si můžou třeba právě nový Phantom, který byl představen teprve nedávno, dovolit. Jediné, co má nákup takového vozu a „obyčejného“ auta společného, je možnost konfigurace přesně podle svých představ. Jenomže u britsko-německé značky taková konfigurace dostává úplně jiný rozměr.

Tisíce barevných kombinací

Právě nový Phantom se objednává přímo v ateliéru sira Henryho Rollse. Než začnete ladit svůj nový vůz, dostane se vám lepší péče než v kdejaké luxusní restauraci. Pravé šampaňské, vybraná káva a nějaké ty michelinské pochutiny jsou zde standardem. Ale vy jste tu přeci kvůli autu. Začne se výběrem lakování karoserie. Rolls-Royce nabízí 44 tisíc různých odstínů lakování a většinu má připravených na speciálních formách, které do sebe zapadají. To proto, abyste si mohli přesně vyzkoušet, jestli vámi vybrané barvy k sobě ideálně ladí.

Kdybyste si z toho množství náhodou nevybrali, nezoufejte. Rolls-Royce vám může, samozřejmě za tučný příplatek, namíchat speciální odstín přesně podle vašich požadavků. Všechny barvy, včetně té vaší, si pak můžete prohlédnout pod lampou, která umí nasimulovat různé druhy slunečního záření. To abyste viděli, jak bude váš lak vypadat v Dubaji nebo třeba v Monte Carlu.

Rodinný erb nebo portrét

Zapotíte se ale i u vybírání interiéru auta. Na výběr je z nepřeberného množství kůží, od telecí až třeba po krokodýlí. Jistotu můžete mít v tom, že případné čalounění bude z naprosto zdravého zvířete, a tak kůže nebude mít žádnou vadu. Dokonce se traduje, že zvíře, ze kterého je kůže pro Rolls-Royce, nesmí mít ani kousnutí od komára. I to by se na ní totiž projevilo.

Následně vás čeká vybírání obložení nebo výšivek na sedadlech. Na těch, ostatně stejně jako třeba i na karoserii auta, můžete mít vyveden například rodinný erb, Iniciály, portrét nebo třeba rodinný recept. Záleží jen na vás, jak si budete chtít už tak velmi jedinečné auto ozvláštnit a kolik za to chcete dát.

No řekněte sami, jestli toto není zážitek, pak co? :)

Článek je zařazen v: Rolls-Royce , nový Phantom , Rolls-Royce Phantom , nákup nového vozu , konfigurace , zážitek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama