Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Zdrogovaný řidič Mercedesu přejel šest aut a utekl

Z téhle nehody je vidět, že Mercedes-Benz G55 AMG je opravdu terénním tankem, který dokáže přejet ledacos. Třeba i jiné auto. A ne jen jedno.
Vydáno: 26.01.2015
Nehoda v Číně
Nehoda v Číně Autor: CarNewsChina.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vážná nehoda se stala v Číně ve městě Quangzhou, v provincii Fujian a může za ni jediný člověk. Zdrogovaný řidič tu zdemoloval svým terénním vozem Mercedes-Benz G55 AMG nejméně šest aut, aby pak z místa nehody utekl pěšky.

Zfetovaný řidič nejdříve zdemoloval zelený taxi vůz Volkswagen Santana. Ale jel pořád dál a narazil do druhého vozidla Honda Civic. Opět pokračoval v cestě. Vjel ovšem do jednosměrky, kde přejel hned tři vozy. Po vyjetí z této ulice přejel ještě Volkswagen Jetta, kterému zastavil na kapotě. Tahle poslední nehoda měla nejvážnější následky, protože řidička nabouraného vozu musela být s vážnými zraněními odvezena do nemocnice. Řidič AMG však vystoupil nezraněný z auta a utekl. Policie ho musela následně nahánět po městě.

 

Ale známe i jiné případy, kdy teréňák ukázal svou výškovou nadvládu nad obyčejnými osobáky. Třeba tady:

Nehoda Hummer
Nehoda Hummer
Jalopnik

 

Zdroj: CarNewsChina.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama