Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Závod milionářů opět povede i přes Česko. Dnes odstartoval

Rok se s rokem sešel a dnes znovu startuje další ročník známého závodu Gumball 3000. Stejně jako v loňském roce, i letos se drahá auta s často slavnými osobnostmi na místěch řidičů a spolujezdců ukáží také na našem území.
Vydáno: 03.07.2017
Gumball 3000
Gumball 3000 Autor: Shmee150
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jde již o devatenáctý ročník milionářské přehlídky Gumball 3000, která ale se závodem prakticky nemá nic společného. Bohatí majitelé luxusních, rychlých a velmi jedinečných aut se prostě sejdou, a vyrazí na vskutku opulentní výlet po světě. Letos padla volba jen na Evropu, přičemž start akce je v Rize, odkud se celá ta nablýskaná paráda vydá do Varšavy, Budapešti až k nám.

Bohužel podle všeho u nás nebudou zastavovat ani pořádat večírky. Přes naše území jen projedou a nejpravděpodobněji na ně narazíte ve východní části České republiky. Zatím nejsme schopni jasně říct, kdy konkrétně přes naše území pojedou, ale zcela jistě o tom budou závodníci informovat na svém oficiálním facebookovém a instagramovém profilu.

Od nás míří do Budapešti, odkud si pak odskočí na okruh Hungaroring. Dalším cílem bude slunné Chorvatsko, kde se všichni předvedou v Dubrovníku na velkolepém večírku. Cíl by měl být 8. července na řeckém ostrově Mykonos. Mimochodem, akce se kromě modelek a milionářů účastní i hudební celebrity nebo vám už dobře známý Jon Olsson. Ten by v rámci rallye měl provětrat svůj zbrusu nový Rolls-Royce Wraith.

Článek je zařazen v: Gumball3000 , závod , celebrity , Jon Olsson. Rolls-Royc Wraith , Gumball
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama