Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Začala stavba Ferrari Landu

Ve Španělsku začala stavba zábavního parku, který se bude líbit všem fanouškům značky Ferrari. Bude celý v červené a bude mít ve znaku vzpínajícího se oře… Ano, jde o Ferrari Land.
Vydáno: 10.06.2015
Ferrari Land_
Ferrari Land_ Autor: Oficiální zdoj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedaleko Barcelony je zábavní park PortAventura. Jde o jeden z největších a nejlépe vydělávajících zábavních parků Evropy a možná i světa. Jen si vezměte – sám park má čtyři čtyřhvězdičkové a jeden pětihvězdičkový hotel o celkové kapacitě 2100 lůžek.

A právě tady se sešel majitel parku Arturo Mas-Sardá s prezidentem Katalánska Atrurem Masem, šéfem Ferrari F1 týmu Maurizio Arrivabenem a týmovým jezdcem Sebastianem Vettelem. Všichni si svorně poklepali na základní kámen, připili si na zdar celé konstrukce a dílo započalo.

Ferrari Land Foto:

Park bude zaměřený na rodiny s dětmi, ale i na opravdové fanoušky Ferrari. Jen si představte, že tu bude postavený speciální vertikální akcelerátor. Půjde o simulátor přetížení, jaké zažívají piloti F1. Zvláštní horská dráha o úvrati ve výšce 112 metrů dokáže s lidmi zrychlit z 0 na 180 km/h stejně, jako formule. Zvládne to za 5 sekund, což znamená přetížení 1,35 G.

Konstrukce by měla být hotova už v roce 2016 a vzápětí po nějakých dodělávkách by měl být park otevřen.

Ferrari Land Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama