Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Z velkého korábu zelená žába

Jen co se objeví nový model auta na trhu, už je nějaká tuningová firma, která připravuje úpravu. Nejinak je tomu i Volva XC90. Ale tady se čekání celkem protáhlo. Dočkali jsme se. I když…
Vydáno: 15.06.2015
Volvo XC90 Heico Sportiv - Obrázek 1
Volvo XC90 Heico Sportiv - Obrázek 1 Autor: Heico Sportiv
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Volvo nabízí speciální verze třeba ve světle modré barvě. Jejich R-Design nebo dokonce Polestar jsou fajnová auta. Tak proč hledět na něco jiného, jako je třeba tuning od Heico Sportiv? Protože to nemá každý. Jistě, ani Polestar nemá každý, ale ještě méně lidí Heico. No a právě tahle firma dodala novému velkému SUV vylepšený bodykit.

Samozřejmostí je tedy zcela nový přední spoiler s černými „výplety“ a velmi nízko umístěnými mlhovými lampami. Nový je i zadní nárazník, odkud vykukují čtyři krásné koncovky výfuku. A je jedno, jestli máte motor D4 nebo T6. Stejně tak je to jedno tomu, kdo sedí v interiéru. Ten totiž může neustále slyšet T6. Může za to Selected Sound system, který dokáže vyprodukovat zvuk, jako byste pod kapotou T6 měli. Postupným vývojem slibují i přechod na V8.

Volvo XC90 Heico Sportiv - Obrázek 2 Foto:

Každopádně tu ještě musíme zmínit Heico Sportiv kola, která mají 22 a 23 palců, jsou kovaná a jsou o 15 % lehčí, než ta, co dodává Volvo. Na ně se pak dodávají pěkné pneumatiky: 285/35R22 a 315/25 R23 ContiSportContact 5P. Zanedlouho prý bude v nabídce i úprava podvozku pro všechny motorizace.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na novou barvu. Aby se nepletla z Polestarem, tak je patrně zvolná zelená brčálová barva.

Volvo XC90 Heico Sportiv - Obrázek 3 Foto:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama