Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Yamaha nabízí elektronickou registraci zákazníků pro model YZF-R1M

Yamaha spustila systém elektronických objednávek exkluzivního okruhového a závodního motocyklu Yamaha YZF-R1M v limitované edici 2018.
Vydáno: 07.12.2017
Yamaha YZF-R1M 2018
Yamaha YZF-R1M 2018 Autor: Yamaha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Technicky vyspělý motocykl YZF-R1M čerpající inspiraci u modelu YZR-M1, který vyhrál seriál MotoGP, a na němž v současnosti jezdí Valentino Rossi a Maverick Viñales, dává soukromým jezdcům a týmům příležitost zažít nejnovější techniku továrních strojů.

Pro rok 2018 dostal model YZF-R1M nejmodernější elektronické odpružení ERS s označením Smart EC 2, které je nejdůmyslnějším systémem, jaký kdy společnost Öhlins pro sériově vyráběný motocykl vyvinula. Vyšší inteligence tohoto nového systému nabízí preciznější dynamiku odpružení při jízdě na okruzích, zejména v oblasti podpory při brždění, akceleraci a usnadnění průjezdu zatáček. YZFR1M 2018 je rovněž vybaven propracovanějším systémem rychlořazení, navrženým k zajištění spolehlivého a rychlého řazení převodových stupňů bez použití spojky. YZF-R1M 2017 byl vybaven rychlořazením umožňujícím plynulé řazení nahoru pod plným plynem. Model 2018 však využívá zdokonalený systém QSS, který navíc umožňuje rychlořazení i směrem dolů.

Všichni zákazníci, kteří si zakoupí model YZF-R1M 2018, jsou rovněž zváni na exkluzivní akci Yamaha Racing Experience, která proběhne v létě 2018. Tato neopakovatelná událost zahrnuje veškeré důležité aspekty týkající se přípravy a nastavení závodního stroje a její součástí budou teoretická a praktická školení vedená předními závodníky současnosti i historie.

Článek je zařazen v: Yamaha , YZF-R1M , limitovaná edice , 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama