Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Vykašlete se na Gran Turismo. S Forzou můžete vyhrát auto!

I virtuální závodníci musí pečlivě zvážit, které hře věnují svůj čas
Vydáno: 26.06.2015
Štědrá Mazda obdarovala vítěze i poraženého
Štědrá Mazda obdarovala vítěze i poraženého
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O Gran Turismo Academy jste už určitě slyšeli. Globální hledání talentů, které vyústí v epické finále během něhož závodní stáj Nissanu vybere pár šťastlivců, jež se promění v opravdové závodníky. Většina z nich pak protáhne své roční angažmá v úspěšnou závodnickou kariéru. Jenže probojovat se k vysněnému cíli není žádná legrace – musíte být nejrychlejší ve zmíněné závodní videohře, projít náročným regionálním výběrem, kde jsou i fyzické testy a grilování na potítku před kamerou. A pak vás čeká finále, kdy závodíte v nejrůznějších speciálech, absolvujete div ne armádní výcvik a musíte být nejlepší z nejlepších. Dohromady čtvrt roku neuvěřitelné nakládačky, kdy proti vám stojí spousta podobně namotivovaných borců. To konkurenční Forza Horizon 2 si uspořádala zkrácený turnaj, který se odehrával jen pár hodin v rámci největší herní výstavy roku – slavné E3, jež za sebou zavřela brány ve Vegas teprve před pár dny. Cena pro absolutního vítěze ovšem nebyla o nic méně lákavá.

Konkurencí pro Gran Turismo je ve skutečnosti spíš Forza Motorsport, jejíž šestý díl se na výstavě představil a na pulty obchodů se podívá už letos na podzim. Forza Horizon 2 sází víc na zábavu než realistické ježdění, ale i tak v ní musíte být opravdu dobří, abyste ovládli zmíněný turnaj. Ten se jezdil výhradně v Mazdách MX-5, protože japonská automobilka právě uvádí na trh čtvrtou generaci slavného roadsteru a jako promo vydala balíček nejslavnějších zástupců všech generací, kteří si majitelé Forzy mohou zdarma stáhnout. A co tedy čekalo na vítěze? Přece zbrusu nová Mazda MX-5 čtvrté generace. A aby to druhému v pořadí nebylo líto, rozhodla se Mazda, že si po vyčerpávajícím a nervydrásajícím souboji z finále to auto vlastně zaslouží taky. K novopečeným majitelům tak putovaly hned dvě Mazdy. Teď už se k joypadům budou vracet jen velmi neochotně. 


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama