Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

VW Golf roste do výšky

Oplastovaných a lehce zvýšených aut na trhu je nepřeberně. Bohužel většinou jsou to jen vizuální úpravy, které v terénu jen těžko pomohou. Ale je tu i pár takových, které se v terénu neztratí. Jedním z nich je i Volkswagen Golf Alltrack.
Vydáno: 28.09.2014
Volkswagen Golf Alltrack
Volkswagen Golf Alltrack Autor: Volkswagen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když má Škoda Octavia Scout, tak proč by Volkswagen Golf neměl Alltrack? To je jasné, že VW muselo někdy k tomuto vozu dojít. A je to tady. Premiéra s pár fotografiemi je teď, oficiální uvedení je na pařížském autosalonu příští týden.

Golf Alltrack nabízí zvýšený podvozek o dvacet milimetrů. Ale i ty dva centimetry se vyplatí, když máte někde cestu přes polňačku. Když už koleje jsou vyjeté tolik, že si štrejchnete podvozkem o trávu, tak se hodí oplastování motoru. A když naprší a tráva je pekelně kluzká, tak se dostanete ven s pomocí Haldexu páté generace, tedy pohonu všech kol s elektronickým uzamykáním předního diferenciálu.

O oplastování karoserie asi nemá cenu hovořit. To je standardní práce. Líbí se nestandardní instalace střešních lyžin. V nabídce bude auto od příštího roku, a to s jediným benzíňákem (1.8 TSI/123 kW) a třemi turbodiesely. Základ je šestnáctistovka 81 kW a nad ní jsou dvoulitry se 110 a 135 kW.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama