Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

VW Caddy dostal pohon všech kol i plasty a je z něj Caddy Alltrack

Na nadcházejícím autosalonu ve Frankfurtu se neukáže ještě nedávno avizovaná Škoda Roomster. Místo ní tam uvidíme jejího staršího sourozence VW Caddy v novém vydání.
Vydáno: 14.09.2015
Volkswagen Caddy Alltrack.
Volkswagen Caddy Alltrack. Autor: VW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Roomster se nekoná a jeho premiéra se odsouvá. Některé informace mluví o tom, že se tak stalo proto, aby dostal VW Caddy delší čas na rozjezd. A k tomu by měla přispět i nová verze s názvem Alltrack. VW sjednotil označování a Caddy Alltrack tak nahrazuje Cross Caddy. Zatímco normální caddy se prodává už od června, alltrack se u dealerů objeví koncem roku, tedy alespoň v Evropě.

Alltrack bude k mání jako osobní van i jako dodávka se zaplechovanou zadní částí karosérie. Jak se na outdoorové provedení sluší, caddy dostal ochranné plasty na karosérii i některé části podvozku. Nicméně se zdá, že jeho větší světlá výška se nekoná a alltrack je posazen nad povrchem stejně jako normální caddy. Nově však přibyla sedmnáctipalcová kola Quito a metalická béžová Mojave. Standardem budou i střešní nosiče.

Interiér může nabídnout dvě nebo tři řady sedadel, přičemž jeho úroveň je stejná jako v případě běžných golfů. Na výběr bude i celá paleta motorů. Benzínové TSI o objemech 1,0, 1,2 a 1,4 l nabídnou výkony od 61 do 92 kW, diesely 2,0 TDI pak od 55 do 110 kW. Volitelný je pohon všech čtyř kol, u nejsilnějšího dieselu je standardem. K dispozici budou manuální převodovky i dvojspolky DSG s šesti nebo sedmi stupni podle motorizace. Bude možné objednat si i motor 1,4 TGI.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama