Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Vůz Formule 1 dostal pokutu za parkování. Podívejte se

Pravidla platí pro všechny. To si asi řekla britská strážkyně pořádku, když pokutovala monopost F1. Ten byl na chodníku vystaven při soukromé akci jednoho obchodu.
Vydáno: 23.10.2015
Vůz F1 týmu Sahara Force India
Vůz F1 týmu Sahara Force India Autor: Sahara Force India
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Závodní vůz Formule 1 v hodnotě více než 50 milionů korun dostal pokutu za parkování v anglickém městečku Market Harborough. Monopost britského týmu Sahara Force India se účastnil slavnostního otevření dvou nových obchodů. Místní obchodník Raj Aggarwal si údajně nesehnal zvláštní povolení a na auto se tak pohlíželo jako na jakékoliv jiné.

Vzhledem k ceně závodního vozu je vcelku úsměvná výše pokuty, která byla 70 liber. To je asi 2500 korun. Nemluvě o tom, že samozřejmě v žádném ohledu neplní podmínky pro provoz na silnici, takže je otázka, zda ho lze vůbec za "parkující auto" považovat.

Takhle dostává pokutu Formule 1
Takhle dostává pokutu Formule 1
newsteam

Před obchodem bylo během akce vystavených hned šest různých aut a pokutu dostala všechna. Celkem to bylo 200 liber, tedy asi 7500 korun. "Koho napadne dát pokutu za parkování na Formuli 1? Je přece jasné, že tam nestojí zatímco si někdo šel nakoupit. Snažil jsem se město oživit a přivést sem lidi a příjmy. Člověk by čekal, že radnice bude mít trochu víc pochopení," stěžoval si Aggarwal.

Na druhou stranu, 200 liber pro něj těžko může znamenat citelnou ztrátu a povolení si rozhodně opatřit měl. Místo stěžování by tak měl být rád, jaké pozornosti se mu dostalo.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama