Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Všechna superauta LaFerrari musí do servisů, prý mohou vzplanout

Ferrari LaFerrari je superauto, kterého se prodalo jen 499 kusů. A všechna nyní musí do servisů, protože jim hrozí vzplanutí. Ferrari to ale tak hrubě odmítá říct a definuje to jako „úpravu palivové nádrže“.
Vydáno: 18.03.2015
Ferrari LaFerrari - Obrázek 4
Ferrari LaFerrari - Obrázek 4 Autor: Ferrari
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Holandský Autoblog se dozvěděl, že na opravě v jednom servisu jsou hned dvě Ferrari LaFerrari, a že to není pro nic menšího, než že si je Ferrari zavolalo samo. A tak začal pátrat a dozvěděl se, že tohle superauto za 35 milionů korun může začít hořet. A tak Ferrari potichoučku oslovilo majitele, aby se jelo podívat k nim do servisu, samozřejmě na náklady automobilky.

Jenže Ferrari to odmítalo. Nejdřív úplně a pak, když se objevily nějaké fotografie, tak časopisu Autocar sdělili, že jde o akci „úpravy palivové nádrže“. Ale prý to není žádná závada, kvůli které by auto mohlo vzplanout.

 

Každopádně při této „úpravě“ musí ven celý zadek auta i s motorem, prý je nádrži dán speciální nevodivý lak a pak je vše zase nasoukáno zpátky. Úprava je řádově na devět hodin čisté práce. Takže si to přeberte, jak chcete.

Ferrari se smrtí

Ženu pohřbili v jejím Ferrari

Ferrari 458 Spider Golden Shark od Office-K

Šílený tuning. Ferrari se žraločími zuby

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama