Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Vrak Lamborghini shořelý v Maďarsku je na prodej

Chcete mít zajímavý exponát v garáži či u popelnic? Tak si kupte to, co zbylo po nehodě Lamborghini Huracán s českou poznávací značkou v Maďarsku. Cena je lidová – 178 000 Kč.
Vydáno: 28.01.2015
Vrak Lamborghini je na prodej
Vrak Lamborghini je na prodej Autor: OLX.hu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nedávno jsme vám ukázali tuhle děsivou nehodu natočenou na video spolujezdcem z vozu. V asi 300 km/h se zelené Lamborghini Huracán s pražskou poznávací značkou neudrželo na maďarské dálnici a vylétlo ven skrz svodidla. Totálně shořelo a podle fotografií toho moc nezbylo.

Cestující byli s vážnými zraněními odvezeni do nemocnice, ale přežili. Řidič musel zaplatit pokutu a spoluúčast pojistky, což prý bylo asi 10 %.

 

Každopádně chce teď asi něco málo vydělat zpátky. Vrak je totiž na prodej. Komplet za dva miliony forintů (asi 178 000 korun) a ta nejzachovalejší část, tedy karbon-keramická brzda může být prodána i zvlášť za 336 000 forintů (asi 30 000 Kč).

„No nekupte to, když je to tak levný!“

Zdroj: OLX.hu

Co zbylo z Lamborghini

Video přímo z auta, které ve 300 km/h havarovalo

 

Lamborghini Miura oheň

Servis dal do Lamborghini Miura špatné svíčky, to shořelo

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama