Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Volkswagen spouští prodej nafouknutého Golfu

Volkswagen završuje modernizaci modelové řady Golf spuštěním prodeje kompaktního MPV Golf Sportsvan v aktualizované podobě.
Vydáno: 04.12.2017
Volkswagen Sportsvan
Volkswagen Sportsvan Autor: VW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Volkswagen Golf Sportsvan se těší oblibě u zákazníků pro svou variabilitu a prostornost při zachování kompaktních vnějších rozměrů. Design dostal ještě ostřejší rysy a pod kapotou je možné najít nové zážehové motory TSI Evo využívající Millerův cyklus spalování a deaktivaci válců. Nová generace informačních a zábavních systémů nabízí ve své vrcholné verzi možnost ovládání gesty.

Vůz je možné objednávat s výbavovými liniemi Trendline, Comfortline a Highline. Vstupní verze Trendline s motorem 1.0 TSI 81 kW a šestistupňovou manuální převodovkou je k dispozici za 454 900 Kč. Obě vyšší výbavové linie, Comfortline (od 510 900 Kč) a Highline (od 556 900 Kč), lze kombinovat s motory 1.0 TSI 81 kW, 1.5 TSI EVO 96 kW a 1.6 TDI 85 kW, a to buď ve spojení s manuální šestistupňovou převodovkou, nebo sedmistupňovou automatickou převodovkou DSG. Na vrcholu nabídky stojí verze Highline 1.5 TSI 110 kW DSG za 677 900 Kč a verze Highline 2.0 TDI 110 kW DSG za 721 900 Kč.

V blízké době přibude možnost objednat nový Golf Sportsvan také s motorem 1.5 TSI EVO o výkonu 110 kW.

Článek je zařazen v: Volkswagen , golf , Sportsvan , MPV , novinka , prodej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama