Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Video: podívejte se, jak se nemilosrdně likviduje Mercedes SLS AMG

Jsou situace, kdy petrolhead musí začít plakat, ale jsou ještě horší, kdy se mu jednoduše zastaví srdce zoufalstvím a zděšením. Upozorňujeme, že pro slabší nátury video není určeno.
Vydáno: 07.08.2015
Drcení Mercedesu SLS AMG
Drcení Mercedesu SLS AMG Autor: Youtube
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Automobily se na vrakovištích drtí, půlí, stříhají, lisují a kdoví co ještě každý den po celém světě. Většinou jsou to vysloužilé kousky, které už jednoduše jezdit nemohou, a svou pouť tak skončí v lisu nebo pod hydraulickými nůžkami. To, co po nich zbude, putuje do hutí či třídíren odpadu. Jenže jsou auta, která jsou sama o sobě technickými skvosty a jedinečnými oslavami technologického umu konstruktérů i techniků. Taková patří do garáží nadšenců nebo do muzeí.

Některým se to však nepoštěstí. Jako nyní jednomu Mercedesu SLS AMG. Nepomohlo mu, že patřil do elity automobilových supersportů, nepomohlo mu, že měl pod kapotou vidlicový osmiválec o objemu 6,2 l a výkonu 420 kW, nepomohly mu ani gullwingové dveře a další výjimečné záležitosti ukryté v jeho nitru. Jednoduše skončil pod brutálně nemilosrdnými hydraulickými nůžkami šrotovacího stroje.

Proč se dočkal tak tragického konce, není zřejmé. Autor videa podrobnosti nevysvětlil. Zdá se, že se tragédie odehrála před pár dny ve Spojených státech. Tam se, jak známo, byrokracie s ničím moc nemazlí. Nebohý mercedes se do USA nejspíše dostal nelegálním dovozem, což mělo za následek nemilosrdný úřední ortel znamenající totální devastaci. Možná že měl majitel eseleska kriminální aktivity, při kterých mu posloužilo, nebo jej získal právě díky nim, těžko říci, jisté ale je, že za charakter majitele rozhodně nemohlo a samo jistě nic špatného nevyvedlo. Přesto se mu dostalo brutálního konce. Až se petrolhedovi ustrne srdce. No řekněte sami.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama