Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

VIDEO: Milovaným Porsche jezdí každý den už 40 let. Najel milion mil

Jestli nemáte srdce z kamene, tenhle příběh o životní lásce ke krásnému autu vás zaručeně dojme. Je to důkaz, že auta nepatří pod plachtu, ale na silnice.
Vydáno: 15.11.2016
Porsche s najetým milionem mil je pořád nádherné.
Porsche s najetým milionem mil je pořád nádherné. Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Přesně takhle to má vypadat! Většina klasických sporťáků je dnes zavřená kdesi v tmavé garáži, kde jen čekají na to, až je za nějakou absurdní částku někdo koupí a zavře do jiné garáže. Nedělají tak radost prakticky nikomu, snad kromě bankéře a účetního. Jenže tenhle příběh je úplně jiný. Sedmdesátník Guy Newmark totiž se vzácným Porsche 356 jezdí už 40 let každý den a rozdává radost kamkoliv přijede.

A protože Guy auto vážně nešetří a najede každý rok kolem 40 tisíc kilometrů, povedlo se mu nyní překonat magickou hranici milionu mil, tedy asi 1,6 milionu kilometrů. Navíc se o svůj vůz ukázkově stará, takže pořád vypadá jako nový. Porsche se téhle události chytlo a natočilo dojemný krátký film, který chytí za srdce každého petrolheada.

Článek je zařazen v: Porsche 356 , láska k autu , příběh majitele , dojemné video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama