Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

VIDEO: James Bond ukázal nádherný Aston Martin DB10

Měsíc před premiérou bondovky Spectre vydal Aston Martin nové video s fascinujícím DB10 v hlavní roli. Vozů vzniklo jen 10 kusů a všechny pouze pro potřeby filmařů.
Vydáno: 02.10.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Je to nejexkluzivnější DB v historii. Všeho všudy 10 aut - doufejme, že je James Bond nezničí všechny!" Těmito slovy před časem speciální bondovskou edici uvedl Andy Palmer, nový šéf Aston Martinu. A nezbývá, než s ním souhlasit.

Spojení značek James Bond a Aston Martin trvá už přes půl století, konkrétně od snímku Goldfinger z roku 1964. Tentokrát se však automobilka překonala. Tvorby DB10 se zhostily týmy designérů a inženýrů přímo z Aston Martinu a všechna auta vytvořili ručně podle požadavků režiséra Sama Mendese a jeho týmu. Přestože jednotlivá auta plní různé úkoly od předvádění kaskadérských kousků až po navěšení zbraněmi a dalšími vychytávkami, nejde o žádné prázdné schránky. Tohle jsou skutečná auta se vším všudy. A hlavně - skutečné Aston Martiny.

Přestože se nejedná o sériové auto, řadu prvků nejspíš od příštího roku uvidíme u budoucích modelů značky. V první řadě půjde o nástupce aktuálního modelu DB9 a po delší době bychom se měli dočkat poměrně výrazných designových změn. Díky spolupráci s AMG je také pravděpodobné, že se pod novou a lehčí hliníkovou kapotu podívá čtyřlitrový osmiválec právě od této společnosti.

Některé záběry z nového traileru už jsme mohli vidět v minulosti, jiné však byly zveřejněny vůbec poprvé.

Aston Martin DB10

To je nový vůz Jamse Bonda - Aston Martin DB10

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama