Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Video: iPhony v roli brzdových destiček aneb ubrzdí telefony Porsche 911?

S výtvory známého amerického výrobce předražené komunikační elektroniky už mnoho bláznů i seriózních lidí provedlo bezpočet testů i blbostí, aby dokázali, že jsou to skvělé produkty či totální odpad.
Vydáno: 13.08.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Různí testeři i pseudotesteři populární iPhony různě ohýbají, mlátí do nich kladivem, pálí je, utápějí ve vodě, smaží na pánvích, a kdo ví co ještě. Většinou to dělají proto, aby se jednoduše zviditelnili. Což se jim ale zákonitě nedaří, protože nápady, jak co „nejoriginálněji“ zlikvidovat ne zrovna výjimečný telefon za výjimečnou cenu, má nevýjimečně velké množství lidí.

Na videu níže se však můžete podívat na opravdu výjimečně pitomý nápad, jak telefon zlikvidovat. Samozřejmě, že hlavní roli hrají opět iPhony, ve skutečnosti jde ale o poškozování brzdné soustavy postaršího Porsche 911. Jak jen označit někoho, koho napadne vyzkoušet, jak by to dopadlo, kdyby v případě nouze řidič použil místo brzdových destiček telefony. Odpověď je nadmíru evidentní.

Co tedy asi udělá iPhone, když jej někdo promění v brzdovou destičku? Samozřejmě nebrzdí, ba co víc, roztříští se na kusy, horkem se slisuje a nakonec shoří. Možná by neškodilo, aby si pánové, co tohle video natočili, zkusili trochu zamakat v nějaké čínské továrně Applu, kde telefony vznikají, nebo třeba na montážní lince u Porsche, možná že by jim pak už žádné pitomé nápady nepřišly na mysl a věnovali by se něčemu užitečnějšímu…

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama