Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

VIDEO: Ford málem spadl do moře, kolemjdoucí si sedli na kapotu

Už jste někdy viděli skupinku lidí bezstarostně vysedávat na kapotě auta, které se může každou chvíli zřítit do moře? Absurdní výjev se odehrál v Turecku a turisté z fordu měli veliké štěstí.
Vydáno: 20.10.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jen rychlá a obětavá reakce kolemjdoucích zachránila turecký Ford Focus před smrtí ve vlnách. Našinec by možná řekl, že Focus ve verzi sedan si nic jiného nezaslouží, ale směrem na východ jsou holt sedany mnohem populárnější než naše hatchbacky a kombíky. Každopádně to pro skupinu zachránců musel být zajímavý zážitek.

Přitom stačilo, aby se na druhý konec posadil přežraný racek, a mohli se koupat všichni. Nevíme, jak dlouho nakonec na kapotě seděli, ale vůz se prý podařilo zachránit bez poškození podvozku s pomocí hasičů. Auto údajně špatně zaparkovali turisté, kteří se vydali na prohlídku muzea.

A poznámka nakonec – pokud se s telefonem v ruce naskytnete u něčeho zajímavého, natáčejte probůh na šířku!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama