Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Video: Auto za desítky milionů rozmlácené na třísky

V Polsku se za silného deště vyboural oranžový McLaren 650S. Výsledek je sice šťastný pro řidiče, ne tolik však pro auto.
Vydáno: 21.03.2015
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tohle video natočila onboard kamera. Za silného deště se na polské dálnici prohnalo oranžové cosi, co zabrzdilo za pomalu jedoucím vozem v levém pruhu. Odhalujeme tedy, že jde o McLaren 650S. Pak se místečko uvolní, řidič sešlápne plyn a… Bohužel tak mohutná porce koní (stádečko čítá 650 ořů) na zadních kolech znamenala takový pětinásobný až šestinásobný odpíchnutý Rittberger. V krasobruslení by za to dostali nejvyšší známky a mohli by si připnout rovnou medaili i z olympiády. Tady se připíchli leda tak na středová svodidla a přední část totálně rozeseli po okolí. Bohužel z těchto dílů se nezachrání nic. Jde o uhlíkový kompozit, který, když dostane prdu, tak buď vydrží, nebo se naláme na trsátka. A to, co je pod karoserií? Tak to má taky svoje nejlepší dny za sebou.

Hořící Porsche 0

Jak hoří Porsche

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama