Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Video: Auto za desítky milionů rozmlácené na třísky

V Polsku se za silného deště vyboural oranžový McLaren 650S. Výsledek je sice šťastný pro řidiče, ne tolik však pro auto.
Vydáno: 21.03.2015

Tohle video natočila onboard kamera. Za silného deště se na polské dálnici prohnalo oranžové cosi, co zabrzdilo za pomalu jedoucím vozem v levém pruhu. Odhalujeme tedy, že jde o McLaren 650S. Pak se místečko uvolní, řidič sešlápne plyn a… Bohužel tak mohutná porce koní (stádečko čítá 650 ořů) na zadních kolech znamenala takový pětinásobný až šestinásobný odpíchnutý Rittberger. V krasobruslení by za to dostali nejvyšší známky a mohli by si připnout rovnou medaili i z olympiády. Tady se připíchli leda tak na středová svodidla a přední část totálně rozeseli po okolí. Bohužel z těchto dílů se nezachrání nic. Jde o uhlíkový kompozit, který, když dostane prdu, tak buď vydrží, nebo se naláme na trsátka. A to, co je pod karoserií? Tak to má taky svoje nejlepší dny za sebou.

Hořící Porsche 0

Jak hoří Porsche

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama