Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Velký červený kombík, který se sám opraví!

Po letech je tu důstojný nástupce kdysi oblíbené Omegy. Automobilka Opel, která dnes patří do koncernu PSA, představila na českém trhu velké rodinné kombi Insignia Sport Tourer.
Aktualizováno: 26.10.2017
Opel Insignia Sport Tourer
Opel Insignia Sport Tourer Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hurá na chalupu

Opel Insignia Sport Tourer je ideálem pro české chalupáře a chataře. Obrovské auto s velkým vnitřním prostorem a kufrem, kam se dá naložit spousta věcí, které táhnete na víkend a zase zpátky.

Co musím rozhodně pochválit, je dostatek místa na zadních sedadlech. Insignia je jedno z mála aut, kde se nikdo nebude cítit omezený ani při cestování ve třech. Samozřejmě, že na cestu do Chorvatska to úplně není, ale z Brna do Beskyd si to užijete v pohodě. 

Žehlička asfaltu

Pochvalu ode mě má nastavení podvozku testované verze. Velký kombík je především polykač dálničních kilometrů. Pokud jsem zrovna nejel po schodech do Brna, rozumějte dálnici D1, kdy spáry na vozovce vám vyndají i drobné z kapes, je jízda naprosto kultivovaná.

Obdobný pocit mám i z jízdy po okreskách, kdy i přes velká kola podvozek krásně filtroval neduhy českého asfaltu. 

Jízda na pohodu

Pro Insignii je v nabídce široká paleta motorů. Od úsporných turbodieselů až po výkonné benzíňáky. Já jsem sáhnul po novince v podobě přeplňované zážehové patnáctistovky s papírově slušným výkonem. Jak jsem s ní a Insignií byl spokojen, se dozvíte již brzy v pořadu Autosalon na Prima COOL. Stejně tak, jak to bylo s hláškou palubního systému, že „závada se opraví sama“.

Autor textu: expert Martin

Článek je zařazen v: Opel Insignia Sport Tourer , auto pro hasiče , velký kombík
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama