Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Velká galerie Subaru Levorg! STI v kombíku je poprvé v Česku

Sportovní kombi využívající techniku ostrého Subaru WRX STI vypadá poměrně agresivně. Na rozdíl od silnějšího brášky je o poznání klidnější a více orientované na rodinu, jízdními vlastnostmi ale stále vyniká.
Vydáno: 08.10.2015
Subaru WRX STI a Subaru Levorg
Subaru WRX STI a Subaru Levorg Autor: Subaru
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Na českých okreskách bude Levorg králem." Nebo: "Levorg představuje stroj, který v dnešní době nemá obdoby. Lepší jízdní vlastnosti žádné sériově auto vyjma opravdových sporťáků nenabídne." Naši novinářští kolegové na adresu nového Subaru nešetří chválou. My si s názorem počkáme až na dojmy z pořádného testu, zatím se ale můžete důkladně seznámit s jeho tvary ve velké galerii z českých silnic.

Jako většina moderních Subaru disponuje Levorg symetrickým pohonem všech kol, převodovkou Lineartronic a plochým motorem Boxer. Všechny verze pohání nový přeplňovaný zážehový plochý čtyřválec 1.6 DIT. Subaru v tomto motoru poprvé kombinuje přímé vstřikování, přeplňování a funkci Stop & Go. Motor disponuje výkonem 125 kW, tedy 170 koní, a jeho točivý moment 250 Nm vrcholí již při 1800 otáčkách za minutu. Mimořádně lehký agregát se vyznačuje přirozeným vyvážením s minimálními vibracemi a nízkou hlučností.

Rozsáhlou nabídku vnitřního prostoru dokumentuje i zavazadlový prostor, který má se standardní polohou sedadel objem 522 litrů a lze ho zvětšit až na 1446 litrů. Na palubě krom jiného najdete také hned šest USB vstupů ve standardní výbavě, aby nikdo z cestujících netrpěl nedostatkem elektřiny pro svá mobilní zařízení.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama