Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Velká auta na střílení malých ptáků

Jsou to podivné přestavby. Terénní auta i limuzíny upravené tak, že před předním nárazníkem mají dvě sedačky s držáky na pušky a vzadu dalších minimálně pár vyvýšených sedadel, aby z nich byl dobrý výhled a pořádná rána. Jsou to speciály na střelbu na ptáky.
Vydáno: 18.09.2014
Auta na lov ptáků
Auta na lov ptáků Autor: Jalopnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nečekejte, že by tohle měla být auta do africké buše na střílení slonů. Tady by asi lidé sedící před předním nárazníkem brzy poznali, co znamená slovo “návnada“. Tohle je pro „mírumilovné“ lovce kachen, vrabčáků a jiné létající zvířeny.

Jejich základ je velmi rozdílný. Najdeme tu speciály postavené na Chevroletu Tahoe, Trail Blazer nebo GMC Sonoma. Velmi oblíbené jsou Land Rovery Defendery nebo Jeepy. Ale v naší fotogalerii najdete i takové speciality, jako je Rolls-Royce Silver Spirit, rakouský Pinzgauer nebo americký vojenský M35.

Mimochodem – tyhle vozy z drtivé většiny najdete v americkém Texasu.

 

Small Block Chevy V8

Řev motorů, které se vám vejdou do šuplíku

Sbarro Windhound 6x6

Vzpomínáme na exoty: Sbarro Windhound

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama