Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

V Autosalonu se projedeme v novém Volvu XC90

Další díl Autosalonu nabídne novinku, na kterou jsme opravdu dlouho čekali – Volvo XC90. Ale také otestujeme Audi A3 na zemní plyn, Mrecedes-Benz C a podíváme se na operativní leasing pro soukromníky.
Vydáno: 01.04.2015
Volvo XC90
Volvo XC90 Autor: VOlvo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Málokteré téma je v motorismu diskutované tak jako alternativní paliva. Vyplatí se? Jaké mají negativní stránky? A jsou skutečně tak úsporná, jak uvádějí výrobci? Do diskuze přispějeme reálnou zkušeností s novinkou jménem Audi A3 Sportback g-tron. Díky pohonu na CNG byste měli jezdit za korunu na kilometr a dynamika by měla zůstat stejná. Nejlepší bude si to ověřit!

Nejmenší mercedes s klasickou koncepcí pohonu to nikdy neměl v očích fanoušků lehké. Podle mnohých „ten pravý mercedes“ začíná až do třídy E. Přitom model 190 patří k nejprodávanějším v historii značky. Poslední evoluci středních modelů představuje nový Mercedes-Benz třídy C. Otestujeme druhou nejvýkonnějších vznětovou variantu vybavenou automatem a karoserií kombi.

Znáte zkratku „OL“? Že vám to nic neříká? To je škoda, protože díky ní můžete financovat nákup nového automobilu, aniž byste skládali akontaci, zadlužovali se či platili jakékoliv servisní náklady. V ceně je dokonce i veškeré pojištění. Jediné, co platíte, jsou pohonné hmoty. Zní to jako pohádka? Pak vězte, že jde o realitu zvanou operativní leasing. Víc už v reportáži na aktuální téma.

Náš zákazník, náš pán – ne každá firma se tím řídí. U automobilek to ale platí stoprocentně. Offroady s trvalým pohonem všech kol mají čím dál slabší prodeje, a tak není divu, že mizí z nabídky. Dalším takovým příkladem je nové Suzuki Vitara. S předchozí, 3. generací, má shodné pouze jméno. Z Vitary se jednoduše stal vyměklý crossover, přesto si s ním užijeme...

Zlí jazykové tvrdí, že ho automobilka představila proto, aby majitelé předchozího modelu neumřeli. Už asi tušíte, že řeč je o Volvu XC90. Na novou generaci jsme si skutečně počkali hodně dlouho. Někteří to možná nevydrželi a sáhli po konkurenčních modelech jako BMW X5, Mercedesu ML či Volkswagenu Touareg. Neudělali ale zásadní chybu? Odpověď zná expert Pepa!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama