Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

V Autosalonu č. 13 uvidíte terénní Seat či jeho konkurenta Jeep

Jak může Seatu konkurovat Jeep? No, budete se asi divit, ale jde to. Seat přitvrdil, Jeep změknul. Uvidíte ve čtvrtek večer nebo v sobotu ráno v Autosalonu.
Vydáno: 25.03.2015
Jeep Renegade
Jeep Renegade Autor: Jeep
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Uvidíte červený roadster s motorem uprostřed, co je na stovce za 4 sekundy a vyrábí se v Itálii, Ferrari to ale není. Také ukážeme, jak to dopadne, když vytvoříte auto na principu zatmění Slunce. A že se láska nevyhýbá ani expertům pořadu Autosalon, dokáže František, který se zamiluje do krásky se stejným rokem narození. Víc už v dalším speciálu z GENEVA MOTOR SHOW 2015.

I JEEP už pochopil, že klasické offroady jsou passé. Vůz s tuhými nápravami a trvalou čtyřkolkou si koupí leda pár firem hledající odolný užitkáč s pohonem 4x4. Všichni ostatní touží po crossoverech. Američané proto představili novinku s názvem RENEGADE. Na první pohled nevypadá zle, jde ale o společný projekt s Fiatem, před redakčním testem proto neskrýváme rozpaky…

S novým rokem začne spousta řidičů uvažovat o koupi auta. Autosalon proto pilně testuje všechny nové modely – některý týden jich stihneme vyzkoušet i 6! Novinky se však představují i v jedné stopě. Ani na ně nezapomínáme a brzy vypustíme Sršně, aby zatahal. Nejdřív je ale pořádně omrkneme – byla k tomu příležitost na výstavě v pražských Letňanech s názvem MOTOSALON 2015.

Asi znáte úsloví: Hodně řečí, ale skutek utek. Hodí se například na chlapa, který se chlubí tím, jaký je rváč, ale když jde do tuhého, raději uteče. A stejné je to i s auty, jež vypadají jako drsné offroady, na první překážce však uvíznou. Bude to i případ SEATU LEON X-PERIENCE? To se brzy dozvíte. Čeká na něj totiž terénní polygon a vyzyvatel v podobě ojetého Land Roveru Defender!

280 koní, 640Nm dostupných při 1500 otáčkách, stovka za 6 sekund, spotřeba pouhé 2 litry a to vše zabalené v líbivé karoserii kombi – asi si řeknete, že takové auto není. My vám ale podáme důkaz, že existuje a můžete si jej koupit. Zásadní otázka však zní, zda je VOLVO V60 D6 PLUG-IN HYBRID tak dokonalé, jak vypadá. Odpověď tento čtvrtek ve 20.15 na Prima Cool.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama