Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Užívejte si řízení, dokud ještě můžete, straší Lexus v reklamě

Jen máloco nás děsí tak, jako představa, že až zestárneme, bude ten úžasný pocit z řízení jen pouhou vzpomínkou. Vzpomínkou na doby, kdy jsme svá auta mohli řídit… Patříte do stejné skupiny lidí? Pak se na reklamu od Lexusu raději ani nedívejte!
Vydáno: 10.07.2017
IS MY2017
IS MY2017 Autor: Lexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Budoucnost si každý z nás představuje jinak. Jedni tvrdí, že se všichni brzy vyhubíme. Jiným se zase zdá, že lidská rasa ještě nikdy nebyla tak daleko a doslova dychtí po nových možnostech, které moderní technologie skýtají. A v automobilovém průmyslu je to stejné. I zde je spousta skeptiků i optimistů, objektivním pohledem se ale právě nyní ocitáme na přelomu nové éry.

Na prahu revoluce

Zakladatel automobilky Tesla, Elon Musk, se před časem nechal slyšet, že plně autonomní vůz nadělí světu již v tomto roce. Jediným problémem, který brání masovému rozšíření, je podle něj zkostnatělá legislativa. Je sice pravdou, že podobné výroky musíme stále brát s rezervou, na druhé straně však ukazují, jak daleko dnešní technologie pokročila. Třeba i nové Audi A8, které se již brzy představí, je z hlediska autonomního řízení zase o kus dál. A tak to jde krok za krokem. Jenomže co když vývoj půjde ještě dál a za pár let nám v řízení zcela zabrání?

Přesně tímto tématem se rozhodli zabývat tvůrci reklamy na nový Lexus IS. V té figuruje statný gentleman, který v blíže nespecifikované budoucnosti přemýšlí, jak úžasné chvíle zažíval v momentě, kdy naplno projížděl horské průsmyky s dnešním Lexusem IS. Nutno přiznat, že video se tvůrcům povedlo. Působí nesmírně autenticky a v srdcích milovníků řízení vyvolává kýžené emoce. Jenomže pak přichází deziluze, protože tyhle časy jsou navždy pryč...

Asi se půjdeme projet, okamžitě!

Článek je zařazen v: Lexus IS , Lexus , reklama , řízení , autonomní řízení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama