Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Už příští měsíc. The Grand Tour 2 zná termín své premiéry

Pokud jste se obávali, že kvůli zranění Richarda Hammonda nedorazí nová série The Grand Tour do konce letošního roku, máme pro vás dobrou zprávu. Už za pět týdnů, 8. prosince, se totiž dočkáme a na obrazovky dorazí premiérově druhá řada motoristického magazínu The Grand Tour.
Vydáno: 01.11.2017
The Grand Tour 2 3
The Grand Tour 2 3 Autor: Amazon Prime
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V souvislosti s uvedením tohoto data zveřejnila divize Amazon Prime Video také zbrusu nový trailer, ve kterém je kromě jiného k vidění i proslulý Rimac Concept One, v němž měl Hammond onu hrůznou nehodu. Dočkáme se ale také našlapané recenze Aventadoru S, exkluzivního testu Bugatti Chiron, brutálního sjezdu zasněžených sjezdovek ve starém Jaguaru a celé řady dobrodružství napříč kontinenty.

Již dříve jsme se dozvěděli, že světoznámá trojice kromě běžných destinací v srdci Velké Británie navštíví například Chorvatsko, Colorado, New York, Španělsko nebo prastarý Mozambik, kam vyrazí zničit pár starých aut. Díky novému traileru se ale těšíme zase o kousek víc. Bude to jízda!

Článek je zařazen v: The Grand Tour , The Grand Tour 2 , top Gear , nový top gear , Richard Hammond , Jeremy Clarkson , James May , Grand Tour , Amazon Prime , amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama