Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Uvažujete o koupi ojetého vozu? ALD Automotive otevírá nové prodejní prostory a nabídne vozy z operativního leasingu.

Jeden z předních poskytovatelů operativního leasingu v České republice, ALD Automotive, otevírá nové prostory pro prodej zánovních vozů ve Zdibech u Prahy.
Vydáno: 15.12.2017
ALD Automotive
ALD Automotive Autor: ALD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zázemí o rozloze 9 000 metrů čtverečních nabídne až 1 200 zánovních vozů ročně. Vozy si budou klienti moci prohlédnout jak v nových prostorech, tak na internetových stránkách.

V novém zázemí nesoucím označení ALD Centrum ojetých vozů mohou klienti vybírat z vozů značek Škoda, Volkswagen, Audi, Opel, Mercedes-Benz, Ford, Kia, Citroën, ale také BMW a dalších. Stáří vozů se pohybuje od 1 do 5 let. Všechny vozy nabízené v showroomu pocházejí z operativního leasingu ALD Automotive. Znamená to, že ke každému z vozů je kompletní dokumentace, ať už se to týká úplné obchodní a provozní historie vozu nebo servisní knihy. K vozu je také případná kompletní dokumentace všech pojistných událostí, pokud k nějakým došlo. Všechny tyto informace má zákazník k dispozici a nemusí tak mít obavy ohledně kupovaného vozu.

Všechny nabízené automobily jsou ve vlastnictví ALD Centrum ojetých vozů a pocházejí z České republiky. Zákazníci budou mít na výběr z vozů všech kategorií, ať už nižší střední třídy, střední třídy či dalších. Nabízené vozy budou k dispozici s různou úrovní výbavy.

Článek je zařazen v: ALD Automotive , ojeté vozy , nabídka , prodej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama