Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Úsměvné a kuriózní nehody

Ačkoliv jsou dopravní nehody velmi vážným tématem a nezřídka také mohou za ztrátu mnoha lidských i zvířecích životů, následující snímky vám stoprocentně vykouzlí úsměv na tváři.
Vydáno: 14.08.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jen tak někomu se totiž nepovede, že skončí s autem na střeše domu, omotaný kolem kmenu stromu či v sedmém patře mrakodrapu. Příště si dejte na silnici pozor, nikdy nevíte, do jaké šlamastyky se můžete dostat. A třeba tu za rok budeme mít i vaše auto zapíchlé do střechy sousedova domu nebo vetknuté do kapličky na vaší návsi.

Filmová nehoda

Jak se nemá natáčet automobilová nehoda

Austin Coulson

Nejmenší auto světa měří jen 1,3 metru

Jen tak někomu se totiž nepovede, že skončí s autem na střeše domu, omotaný kolem kmenu stromu či v sedmém patře mrakodrapu. Příště si dejte na silnici pozor, nikdy nevíte, do jaké šlamastyky se můžete dostat. A třeba tu za rok budeme mít i vaše auto zapíchlé do střechy sousedova domu nebo vetknuté do kapličky na vaší návsi.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama