Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Upravené Ferrari F12 by mohlo zvukem dvanáctiválce řezat diamanty

Dobře znějící auto má člověka napůl těšit a napůl děsit. Má to být kombinace, ze které se člověku stáhne žaludek, zážitek na pomezí symfonického koncertu a napadení žralokem. O něco podobného se pokusil i majitel tohoto Ferrari.
Vydáno: 14.06.2017
Novitec Rosso F12 N-Largo S
Novitec Rosso F12 N-Largo S Autor: Novitec
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Předem ale varujeme, následující video může mít za následek nutkavou potřebu pořídit si Ferrari. Jakékoliv. Ideálně ale takové, které má titanový výfuk s klapkami, které umí spustit hotové zemětřesení. Ale ono je to vlastně jedno. Ferrari zní stejně dobře sériové i upravené.

Novitec Rosso N-Largo Ferrari 488 GT

Premiéra exkluzivního Ferrari 488 GTB se odehrála v Česku

Na videu si můžete poslechnou i prohlédnout jeden velmi speciální kousek, který byl zachycen v Monaku. Jde o Novitec Rosso F12 N-Largo S. Pod složitým jménem se ukrývá F12 poladěná od pro vás už jistě dobře známé společnosti Novitec. Právě ta vsadila na zbrusu nový výfukový systém, jehož montáž zvýšila nejen hlasitost, ale i výkon auta. K tomu ale pomohlo i přepracování map řídící jednotky, které ze standardních 740 koní a 690 Nm točivého momentu udělalo výkon 781 koní a točivý moment 722 Nm.

Tentokrát ovšem nechme výkon stranou. Pojďme si užít tu dokonalou italskou symfonii! :)

Článek je zařazen v: Ferrari , zvuk , Ferrari F12 , Novitec Rosso F12 N-Largo S , výfukový systém
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama