Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Upravená Kia Stinger zamíří na SEMA. Vypadá brutálně!

Kia Stinger je už od základu krásným automobilem a na jeho základech tak není těžké postavit opravdový skvost. Sice si designéři musí dát pozor, aby se z auta nestal kýč, v tomto případě se však bavíme o úspěchu. Hezčí Kia podle nás nikdy nevznikla.
Vydáno: 20.10.2017
Kia Stinger GT SEMA od WCC
Kia Stinger GT SEMA od WCC Autor: KIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Před pár dny jsme tu měli čtveřici Focusů, o jejichž představení na svátku tuningu SEMA se zasloužila samotná divize Ford Performance. Ford ale není jediným výrobcem, který chce tuningovým fanouškům ukázat, kam až jde s jeho modely zajít. O něco podobného se totiž bude snažit i Kia, která pro tuto příležitost zvolila vůbec nejpovolanějšího úpravce, společnost West Coast Customs. Ve WCC jsou opravdovými mistry tuningu a vozy k úpravám na zakázku k nim dávají ty nejznámější světové celebrity.

Wide-body Kia

A co vzniklo ze Stingeru GT? Trvalo to přes tři týdny, ale výsledkem je brutální stroj, který ani náhodou nezapadá do běžných škatulek. Stinger obléká brutální karbonový kit, doplňky z leskle černého laku, ale především je tu o 7 centimetrů rozšířená karoserie s extrémně velkými 21palcovými ráfky od Forged Wheels, která celému dílu dodala úplně nový charakter.

Kia zároveň dodává, že ve West Coast Customs nezapomněli ani na interiér, a že se ještě rozhodně máme na co těšit. Protože nás však automobilka chce pořádně nalákat, byla prozatím zveřejněna pouze jediná fotografie a další vzniknou až v momentě, kdy bude model vystaven. Jistě se s ním tedy v budoucnu ještě přihlásíme. Bude na co se dívat!

Článek je zařazen v: Kia Stinger , Kia Stinger GT , Kia Stinger tuning , SEMA , Kia , tuning , úpravy , Kia tuning , Kia po tuningu , upravená Kia , Kia Stinger SEMA , Kia Stinger GT SEMA , nová Kia Stinger , West Coast Customs , SEMA tuning
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama