Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Uniklo nové BMW X4. Inspiraci bralo u Mercedesu

Premiéra nového BMW X4 je na spadnutí, a i když se o něm zatím moc nemluví, BMW má svůj model zcela hotový. Že ale jeho podoba unikne na světlo tímto způsobem, to se opravdu čekat nedalo. Vyfotili ho totiž jednoduše na návěsu a to bez jakéhokoliv maskování!
Vydáno: 29.08.2017
BMW X4 M40d únik
BMW X4 M40d únik Autor: PayBay SpyShots
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nezakrýt vůz, který ještě neměl svou světovou premiéru a jeho fotografie zatím ani nebyly zveřejněny? To zavání pořádným lajdáctvím a je jasné, že si to někdo šeredně odskáče. My danému jedinci (či jedincům) ale můžeme děkovat - vždyť si díky nim prohlížíme hned vrcholný vznětový model BMW X4 M40d, o kterém se ani nevědělo, že přijde.

K dispozici jsou bohužel pouze dvě fotografie, i z nich se toho dá ale vyčíst mnoho. Zatímco přední část nového BMW X4 bude jasně připomínat starou známou hru na uhlazenější model X3, zadek je doslova antibavorácký.

Podivná záď

Střešní ližiny, tvar oken a dokonce i zkosení střechy na BMW jasně odkazují. Ale ta podlouhlá světla? Inspirace od Mercedesu je zde jasně patrná a BMW si zřejmě nechce nechat ujet vlak. Novému modelu GLC Coupe to totiž sluší náramně a zákazníci Mercedesu se již nechali slyšet, že si něco podobného nechají líbit. U nového BMW X4 si však alespoň z první fotografie jeho podobou tak jisti nejsme.

Nic dalšího vlastně ani vědět nepotřebujeme. Zbrusu nové BMW X3 G01, které bylo představeno před zhruba dvěma měsíci, bude totiž s novou X4 sdílet jak interiér, tak motory, čímž je vše jasné. Pravdou ale je, že X4 by alespoň dle dostupných informací měla být nastavena přívětivěji a více komfortně a díky elegantní linii a lepšímu koeficientu odporu vzduchu bude také tišší. Zajímá vás o novém automobilu ještě více? Pak si prohlédněte přiloženou galerii zbrusu nového BMW X3, z něhož dnes uniklá novinka vychází, anebo si rovnou přečtěte celý článek.

Článek je zařazen v: BMW X4 , X3 , X4 , G01 , G02 , BMW G01 , BMW X4 2018 , BMW , nové BMW , nové BMW X4 , odhalení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama